Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

close
MyLady

Szukaj

Rozmiary

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

 1. Program Lojalnościowy jest organizowany i zarządzany przez sklep MyLady.pl. 

 2. Program Lojalnościowy opiera się na zasadach sprzedaży premiowej, w ramach, której w związku z nabyciem przez Państwa produktów w sklepie MyLady.pl zostaną Państwu przyznane punkty („Punkty”). Przyznane punkty będą mogli Państwo wymienić na bony zakupowe („Bony”).

 3. Informacja o ilości Punktów przyznawanych w związku z nabywaniem towarów zamieszczona będzie na stronie internetowej w opisie każdego produktu.

 4. Punkty nie podlegają wymianie na pieniądze.

 5. Ilość Punktów przyznawanych za nabycie towarów może być zmienna (np. podczas akcji promocyjnych).

 6. Jeżeli zrezygnują Państwo z nabycia towarów, za które zostały Państwu przyznane Punkty, np. gdy odstąpią Państwo od umowy (zwrot towaru) sklep MyLady.pl zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych Państwu Punktów.

 7. Każde wydane 10 zł w sklepie MyLady.pl to 1 pkt.

 8. Uzyskane punkty można wymienić na bony pozwalające na rabaty przy kolejnych zakupach w sklepie MyLady.pl, 1 pkt. = 0,35 zł.

 9. Aktualną ilość punktów można sprawdzić logując się na swoje konto, w zakładce program lojalnościowy.

 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu oraz zawieszenia i zakończenia programu w każdym czasie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień Uczestników programu.

 11. W przypadku zmiany regulaminu nowy regulamin uczestnictwa zostanie przekazany Uczestnikom co najmniej na 14 dni przed ich wejściem w życie.